Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5180 dni temu

Ogłoszenie numer: 98761, z dnia 2010-05-11

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży vendingowej, w związku z jego dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Nr Ref.: 05.10 PH

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Prowadzenie profesjonalnej opieki posprzedażowej;
  • Budowanie trwałych relacji ze stałymi klientami firmy;
  • Monitorowanie rynku konkurencji;
  • Negocjowanie umów z instytucjami i firmami zatrudniającymi ponad 100 osób;
  • Raportowanie według firmowych standardów.

Wymagania

  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe;
  • Zaangażowanie, pomysłowość, przedsiębiorczość;
  • Samodzielność i obowiązkowość, umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży do klienta biznesowego (firmy, instytucje);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Ciekawą i samodzielna pracę w młodym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenia: podstawa + premia.