Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Przedstawiciel handlowy

APH Polska
opolskie
praca stacjonarna
5216 dni temu

Ogłoszenie numer: 97566, z dnia 2010-05-04

APH Polska

Grupa APH jest grupą zrzeszającą najlepszych producentów maszyn oferujących pełen zakres sprzętu do produkcji ziemniaków, cebuli i marchewki, włączając w to również pełen zakres sprzętu potrzebny na wszystkich etapach - od sadzenia aż po pakowanie.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

- Sprzedaż maszyn oraz serwis i naprawa, - Praca na terenie województw: dolnośląskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - Posługiwania się językiem angielskim (w stopniu zaawansowanym) w mowie i piśmie, - Znajomości branży warzywno-rolniczej, - Dyspozycyjności (częste wyjazdy służbowe), - Doświadczenia handlowego, - Znajomości mechaniki rolniczej

Oferujemy

- Służbowy telefon - Służbowy komputer oraz samochód po 3-miesięcznym okresie próbnym - Umowę na pełen etat.