Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawiciel handlowy

Zielona Budka S.A.
Radom
praca stacjonarna
7126 dni temu

Ogłoszenie numer: 9747, z dnia 2005-04-15

Dobrze prosperująca na rynku polskim firma produkcyjno-dystrybucyjna

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

· Dbałość o prawidłowe wypełnienie zamrażarek Zielonej Budki w sklepach · Współpraca z dystrybutorem dla uzyskania max dostępności lodów ZB w sklepach · Kreowanie zamówienia z punktu detalicznego · Informowanie punktu detalicznego o akcjach promocyjnych · Raportowanie pracy wg ustalonych standardów w formie elektronicznej · Dbałość o właściwe rozmieszczenie zamrażarek w punkcie sprzedaży detalicznej · Umieszczanie materiałów POS

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie min. Średnie - Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - Prawo jazdy kat.B - własny samochód - Komunikatywność - Mobilność - Dobra organizacja czasu pracy - Samodzielność

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole z zarobkami adekwatnymi do osiąganych rezultatów