Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Przasnysz
Przedstawiciel Handlowy

OTTO Polska Sp. z o.o.
Przasnysz
praca stacjonarna
5219 dni temu

Ogłoszenie numer: 94532, z dnia 2010-04-02

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590/4. Firma OTTO dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Przasnysz

Nr Ref.: PH-EKS/OTTO/PRA

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Zbieranie, analizowanie i przekazywanie swojemu przełożonemu odpowiednich informacji na temat sytuacji klientów i konkurencji,
  • Sporządzanie oraz sprawdzanie dokumentacji,
  • Bieżący kontakt z przewoźnikami oraz agencjami celnymi,
  • Sporządzanie analiz i raportów,

Wymagania

  • doświadczenia w dziale eksportu (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego( mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Komunikatywność,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Umiejętność obsługi klienta,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie min. średnie,

Oferujemy

  • Stabilną pracę,
  • Wynagrodzenie + premia prowizyjna,