Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Przedstawiciel Handlowy

Zakład Metalowo-Gumowy "METAL-GUM" Zielona Góra
Zielona Góra
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 93557, z dnia 2010-03-26

Firma produkcyjna działająca w branży instalacji przemysłowych, obróbka CNC Rok zał.1971

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

Aktywne uczestniczenie w strategii marketingowej Firmy, poszukiwanie nowych rynków współpracy, bezpośredni kontakt z Klientem. Zakres działania - Polska i zagranica

Wymagania

  • wykształcenie wyższe /mechaniczne lub ochrona środowiska/
  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność /wyjazdy służbowe/
  • wskazana znajomość jęz.angielskiego
  • prawo jazdy
  • kreatywność, otwarcie na nowe obszary rozwoju

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • warunki wynagrodzenia do negocjacji
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • możliwości szkolenia i rozwoju własnego