Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel handlowy

F.U.H S.DROBNY
podkarpackie
praca stacjonarna
5283 dni temu

Ogłoszenie numer: 87545, z dnia 2010-01-27

Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych tak znanych producentów jak FENDT, MASSEY FERGUSON, UNIA GROUP i innych na terenie woj. podkarpackiego

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów na maszyny rolnicze
  • Sprzedaż bezpośrednia maszyn i części rolniczych
  • Udział w wystawach sprzętu rolniczego
  • Praca w terenie

Wymagania

  • Znajomość branży maszyn rolniczych
  • Dobry kontakt z klientami
  • Obsługa komputera, dostęp do internetu
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Potężną motywację do pracy -im więcej sprzedaż tym więcej zarobisz
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe