Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel Handlowy

ACTIV
Wrocław
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 85621, z dnia 2009-12-31

ACTIV

ACTIV kompleksowe zaopatrzenie gabinetów kosmetycznych w kosmetyki , meble i urządzenia zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpracę z dotychczasowymi kontrahentami
  • realizację wyznaczonych programów sprzedaży
  • tworzenie raportów sprzedaży
  • nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • dostawy produktów

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy na samodzielnym stanowisku
  • ambicja, energia oraz gotowość do podejmowania trudnych wyzwań
  • wytrwałość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów sprzedaży
  • wypracowaną bazę punktów detalicznych
  • samochód służbowy.