Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

Kapital Groupe Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5387 dni temu

Ogłoszenie numer: 83431, z dnia 2009-12-17

Kapital Groupe Sp. z o.o. - wyłączny przedstawiciel i dystrybutor preparatów do pielęgnacji obuwia marki SILVER, która znana jest i ceniona przez konsumentów z ponad 70 krajów na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na objętym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • zapewnienie ciągłości dostaw produktów do obsługiwanych klientów
  • raportowanie sprzedaży według ustalonych zasad i terminów

Wymagania

  • doświadczenie w handlu chemią gospodarczą lub/i kosmetykami
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • własny samochód
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy

  • interesującą i stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • wynagrodzenie stałe + prowizję + premię uzależnione od wyników sprzedaży
  • umowa o pracę