Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

PHUP "ZEMAR" Sp. zo.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5334 dni temu

Ogłoszenie numer: 82947, z dnia 2009-12-08

www.zemar.com.pl

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie.
  • budowanie trwałych relacji z klentami.
  • umiejętność negocjacji.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy Kat.B
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 2 lata.
  • umiejetność organizacji pracy własnej.
  • łatwość nawiązywania kontaktów i dobrej prezentacji.
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.
  • dyspozycyjność.
  • gotowość zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie.
  • atrakcyjny system wynagradzania.
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).