Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Strzelin
Przedstawiciel Handlowy

BOSS CAFE
Strzelin
praca stacjonarna
5345 dni temu

Ogłoszenie numer: 82134, z dnia 2009-11-27

BOSS CAFE

Firma z Branży Gastronomicznej o stabilnej pozycji rynkowej poszukuje do Swojego TEAMU operatywnej osoby , mężczyzny na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Strzelin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych relacji handlowych z Klientami i podtrzymywanie już istniejących, bieżącą realizację planów sprzedaży, monitorowanie rynku i analizę konkurencji, dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • miejsce zamieszkania Strzelin i okolice,
  • łatwości nawiązywania kontaktu z Klientami,
  • miłej aparycji i komunikatywności,
  • optymizmu, sumienności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i kreatywności,
  • doskonałej umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,
  • prawa jazdy kat. B. (+doświadczenie w prowadzeniu pojazdu)
  • mężczyzna w wieku 24-33 lata.
  • Oferujemy

  • Firma oferuje stałą i stabilną w miłej atmosferze pracę,
  • Samochód służbowy,
  • Zarobki uzależnione od wyników pracy,
  • Oferujemy również specjalistyczne szkolenia dotyczące wykonywanego zawodu,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Pełny etat + świadczenia.