Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

MDM Group Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5428 dni temu

Ogłoszenie numer: 81554, z dnia 2009-12-07

import i sprzedaż marek RUSS i KIDS LINE

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Branża zabawkarsko-pamiątkarska.Przygotowanie zamówień u klientów.
  • Odwiedziny od 6 do 10 klientów dziennie.
  • Przesyłanie zamówień drogą elektroniczną do centrali.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B.
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu śr. zaawansowanym.
  • Znajomość obsługi programu Excel.
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia plus premie od osiągniętych planów i założeń.
  • Samochód służbowy,
  • Telefon komórkowy,
  • Laptop.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN