Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

Termo Profil - Dulak Sp. J.
pomorskie
praca stacjonarna
5438 dni temu

Ogłoszenie numer: 79403, z dnia 2009-10-28

Termo Profil - Dulak Sp. J. na rynku istnieje od 1992 i do tej pory osiągnęliśmy znaczącą pozycję na ryku polskim, czeskim i słowackim. Zajmujemy się produkcją okien i drzwi z PVC oraz aluminium.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

    Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami na terenie Szwecji.

Wymagania

  • dobra znajomość angielskiego i/lub dobra znajomość szwedzkiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość branży budowlanej;
  • obsługa komputera.

Oferujemy

  • telefon, laptop, samochód służbowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.