Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BSP Biuroserwis Polska
Poznań
praca stacjonarna
5391 dni temu

Ogłoszenie numer: 77715, z dnia 2009-10-12

www.bsp.pl

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PH BSP

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy branży artykułów biurowych - teren działania Wielkopolska. Zdobywanie nowych klientów, opieka nad klientami, przyjmowanie i wpisywanie zamówień do systemu, kontrola dostaw i płatności.

Wymagania

Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w obsłudze firm (klientów instytucjonalnych) . Wiek minimum 30 lat. Prawo jazdy. Obsługa komputera. Rozeznanie na rynku, W związku z nieograniczonymi zarobkami - samozatrudnienie,

Oferujemy

Nieograniczone zarobki. Know how Stanowisko pracy, samochód, telefon.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 15000 PLN