Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Agencja Reklamy Medialnej Baron Media
Rybnik, Rybnik i okolice
praca stacjonarna
5481 dni temu

Ogłoszenie numer: 75060, z dnia 2009-09-15

Baron Media jest agencją reklamową specjalizującą się w multimedialnej reklamie na wielkoformatowych ekranach diodowych LED.

Miejsce pracy: Rybnik, Rybnik i okolice

Opis stanowiska

• sprzedaż reklam na telebimie • pozyskiwanie nowych klientów • umawianie spotkań oraz prezentacja oferty handlowej • budowanie pozytywnych relacji z klientami • monitoring rynku i konkurencji

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży usług B2B • sukcesy na polu sprzedaży • przygotowanie ofert, prezentacji • znajomość MS Office i Internetu • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność przekonywania • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

• umowa o pracę • wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od efektów pracy • dużą samodzielność w pracy