Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PTE Bankowy S.A.
pomorskie, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyń, Lębork, Sopot Starogard Gdański oraz inne miasta woj. pomorskiego
praca stacjonarna
5420 dni temu

Ogłoszenie numer: 74996, z dnia 2009-09-24

Bankowy OFE - jesteśmy funduszem emerytalnym
należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Miejsce pracy: pomorskie, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyń, Lębork, Sopot Starogard Gdański oraz inne miasta woj. pomorskiego

Opis stanowiska

- Obsługa klientów indywidualnych - Przeprowadzanie prezentacji - Pozyskiwanie nowych klientów - Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

- Wykształcenie średnie - Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży - Dobra prezencja - Zorientowanie na wyniki - Komunikatywność - Mile widziany własny samochód - Dostęp do internetu

Oferujemy

- Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi. - Podstawę w wynagrodzeniu w ramach umowy, - Prowizję uzależnioną od wyników pracy, - Nagrody, wyróżnienia, bonusy - Pogłębianie wiedzy z dziedziny prawa i finansów. - Możliwość awansu na stanowisko kierownicze