Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

P.H.GOLS PLUS Spółka jawna
dolnośląskie, Wrocław lub okolice Wrocławia
praca stacjonarna
5472 dni temu

Ogłoszenie numer: 70627, z dnia 2009-07-23

Firma GOLS PLUS z powodzeniem działa na rynku polskim od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów takich marek jak: PANASONIC, SONY w działach nośników i baterii Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja umożliwiło nam zaistnieć na rynku również jako importer optycznych nośników danych CDR, DVDR marki SHIVAKI. Poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław lub okolice Wrocławia

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy.
  • Opieka nad klientami firmy.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Bezpośrednia odpowiedzialność handlowca za powierzony region.
  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej.
  • Realizacja celów handlowych powierzonych przez Zarząd.
  • Przygotowywanie ofert i raportowanie.
  • Dbałość o powierzone mienie firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Wiek od 27 lat.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Gotową bazę klientów.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Wsparcie marketingowe.
  • Szkolenie z zakresu wiedzy technicznej i sprzedażowej.
  • Samochód służbowy.