Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel handlowy

PRZEDSIEBIORSTWO USłUG ELEKTRYCZNYCH ELSPID S.C.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5552 dni temu

Ogłoszenie numer: 69167, z dnia 2009-07-06

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem i obsługą instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert cenowych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
  • realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez firmę

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie jako przedstawiciel handlowy min. 1 rok
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w postaci umowy o pracę z dobrym systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy