Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Newcomer
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5508 dni temu

Ogłoszenie numer: 68718, z dnia 2009-06-29

Newcomer

Firma prowadzi dystrybucję kosmetyki profesjonalnej. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • Obsługa salonów fryzjerskich,
  • Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Systematyczna kontrola stanu zadłużenia klientów i egzekwowanie płatności za dostarczony towar,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw do obsługiwanych klientów,
  • Raportowanie według ustalonych zasad i terminów do osób przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i dobra prezencja,
  • Gotowość zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub podpisania umowy zlecenia,
  • Mile widziana znajomość branży fryzjerskiej,
  • Znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe, prowizja i premia związana z osiaganymi wynikami,
  • Interesującą i stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,
  • Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą,
  • Telefon komórkowy,
  • Po okresie próbnym samochód służbowy

Wynagrodzenie

Od 1500 do 5000 PLN