Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

TOPartner
pomorskie
praca stacjonarna
5598 dni temu

Ogłoszenie numer: 67238, z dnia 2009-05-21

TOPartner

TOPartner - firma reprezentujaca w Polsce światowego lidera produkującego ekskluzywne wyroby tytoniowe - www.topartner.pl www.dannemann.com

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

1. Budowa dystrybucji wyrobów tytoniowych koncernu DANNEMANN 2. Organizacja i realizacja wizyt w punktach detalicznych na terenie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego

Wymagania

1. Duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2. Łatwe nawiązywanie kontaktów 3. Znajomość branży tytoniowej będzie dodatkowym atutem 4. Obsługa komputera 5. Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

1. Wysokie wynagrodzenie 2. Premie cykliczne 3. Szkolenia 4. Samochód służbowy 5. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę