Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Przedstawiciel Handlowy

Gastro System Marcin Pawłowski
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5644 dni temu

Ogłoszenie numer: 64308, z dnia 2009-05-06

10-letni dostawca wyposażenia gastronomii na rynku kujawsko-pomorskim

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: 01Gastro

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko handlowca do obsługi regionu w zakresie dostawy chemii profesjonalnej dla gastronomii i przemysłu spożywczego. Również praca fizyczna (dostawy środków chemicznych)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w terenie w handlu - najlepiej z branży chemicznej
  • prawo jazdy
  • obsługa komputera

Oferujemy

  • pracę w małym zespole na samodzielnym stanowisku z pensją 1500,00 zł netto + prowizją progową
  • Wynagrodzenie w 90% zależne od wykonanego obrotu.

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN