Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Cieszyn
Przedstawiciel Handlowy

PARTNER Trading Sp. z o.o.
Cieszyn, Cieszyn okolice
praca stacjonarna
5635 dni temu

Ogłoszenie numer: 59609, z dnia 2009-03-12

Firma zajmująca się reklamą i promocją firm z branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn, Cieszyn okolice

Opis stanowiska

  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność sprzedaży oraz komunikowania się,
  • dobra organizacja pracy oraz własna inicjatywa,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • przebojowość i ukierunkowanie na cel,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon),
  • możliwość awansu.