Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

CTR PARTNER
mazowieckie
praca stacjonarna
5751 dni temu

Ogłoszenie numer: 55260, z dnia 2009-01-19

CTR PARTNER

CTR PARTNER jest liderem dystrybucji urządzeń oraz systemów monitoringu wizyjnego i systemów bezpieczeństwa. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu: - sprzedaży detalicznej i hurtowej systemów bezpieczeństwa - projektowania i instalacji systemów dozoru (kamer, alarmów, itp) - napraw oraz konserwacji powyższych systemów

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- realizacja planów sprzedażowych - pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka handlowa - budowanie długofalowych relacji z klientami - prowadzenie prezentacji oraz przygotowanie ofert - negocjowanie warunków handlowych - reprezentowanie firmy

Wymagania

- praktyczna znajomość technik sprzedaży - umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji - dyspozycyjność - prawo jazdy

Oferujemy

- pracę w młodym, energicznym zespole - umowa o pracę - wynagrodzenie + premia