Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PTE BANKOWY S.A
wielkopolskie, Poznań, Jarocin Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Wolsztyn, Murowana Goślina, Środa Wielkopolska, Szamotuły, Śrem, Oborniki Wielkopolskie, Wronki, i okolice tych miejscowości
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 54248, z dnia 2008-12-25

PTE BANKOWY S.A.
Oddział w Poznaniu Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań, Jarocin Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Wolsztyn, Murowana Goślina, Środa Wielkopolska, Szamotuły, Śrem, Oborniki Wielkopolskie, Wronki, i okolice tych miejscowości

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie i obsługa klientów OFE BANKOWY. - Możliwość budowy własnej grupy sprzedażowej.

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie. - Komunikatywność i miła prezencja. - Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży (np. ofe). - Samochód.

Oferujemy

- Zatrudnienie w ramach pełnego etatu. - Również mowę agencyjną lub zlecenia. - Wynagrodzenie – 2000zł brutto w okresie próbnym. - 1000zł – 3000zł w trakcie kolejnych 9 miesięcy zatrudnienia. - Premię motywacyjną i nagrody. - Dobrym pracownikom oddajemy do dyspozycji laptopa + blue connect (na koszt firmy). - Profesjonalne szkolenia w tym zagraniczne (na koszt firmy). - Pakiet usług medycznych w prywatnej lecznicy.