Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Hiab Sp z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5706 dni temu

Ogłoszenie numer: 52508, z dnia 2008-12-01

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- realizacja planów sprzedażowych na przydzielonym terenie - budowanie długotrwałych relacji z Klientami instytucjonalnymi - prowadzenie dokumentacji - reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania

- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych - prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu - chęć rozwoju zawodowego - dobra organizacja czasu pracy - samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań - mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego - znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- ciekawa i pełna wyzwań praca - możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży - samochód służbowy i telefon komórkowy