Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

P.H VEGA Export-Import
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
5868 dni temu

Ogłoszenie numer: 49715, z dnia 2008-09-24

Od 1993 firma zajmuje sprzedażą hurtową art.chemii gospodarczej, odzieży roboczej, art.higienicznych na terenie woj.mazowieckiego. W celu rozwinięcia naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa

Opis stanowiska

  • do obowiązków kandydata będzie należała sprzedaż odbiorcom instytucjonalnym odzieży roboczej, art BHP, artykułów higienicznych. chemii profesjonalnej;
  • poszukiwanie na swoim terenie nowych odbiorców.

Wymagania

  • od kandydata wymagamy dużego doświadczenia najlepiej w podanych branżach,
  • miłej aparycji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • własny samochód w okresie próbnym/zwrot za paliwo/.

Oferujemy

  • ciekawą samodzielną pracę,
  • wysokie zarobki,
  • wynagrodzenie 2000zł +100% premii za wykonanie ustalonych zadań.