Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Production Solutions Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5879 dni temu

Ogłoszenie numer: 49485, z dnia 2008-09-16

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu międzynarodowym działająca w branży elektronicznej poszukuje operatywnych i kreatywnych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: PH/PS/08

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za reprezentowanie firmy oraz jej produktów na wyznaczonym terenie, w szczególności:
  • budowanie relacji biznesowych na rynku, nawiązywanie kontaktów oraz dbałość o ich utrzymanie
  • współpracę z projektantami konstrukcji, działem ofertowym i realizacji
  • Wymagania

  • chęć rozwoju i samorealizacji
  • umiejętność uczenia się
  • swoboda nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie na stanowisku handlowca
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy KAT B
  • wykształcenie min średnie
  • mile widziana znajomość branży elektronicznej
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa+ prowizja)