Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel Handlowy

Mercator Medical S.A.
łódzkie
praca stacjonarna
5929 dni temu

Ogłoszenie numer: 47241, z dnia 2008-07-25

Firma handlowa z branży medycznej, działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, oferuje produkty jednorazowego użytku minimalizujące ryzyko zakażeń.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

-pozyskiwanie nowych klientów -obsługa klienta -budowanie sieci dystrybucji -sprzedaż na przypisanym terenie

Wymagania

-wykształcenie średnie -komunikatywność -łatwość nawiązywania kontaktów -dyspozycyjność -samodyscyplina pracy -własna działalność gospodarcza -prawo jazdy kat. B -własny samochód -mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy

-atrakcyjny system wynagrodzenia -narzędzia pracy -system szkoleń