Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel handlowy

MIWO
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5899 dni temu

Ogłoszenie numer: 47212, z dnia 2008-07-24

MIWO

Ogólnopolski dystrybutor przyborów kosmetycznych i wyłączny przedstawiciel firm NIEGELOH-SOLINGEN , BARBARA HOFMANN w Polsce

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • zbieranie zamówień,
  • prowadzenie dokumentacji pracy,
  • osiąganie założonych planów.

Wymagania

  • doświadczenie w branży kosmetycznej jako przedstawiciel handlowy,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy,
  • własny samochód,
  • własna działalność gospodracza.

Oferujemy

Stałą pracę wynagradzaną wysoką prowizją.