Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

PAPILART Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5932 dni temu

Ogłoszenie numer: 47082, z dnia 2008-07-22

Firma zajmuje się sprzedażą galanterii papierowej do przemysłu cukierniczego, piekarskiego i cateringu. Więcej informacji na www.papilart.pl.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Do obowiązków przedstawiciela handlowego będzie należało pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i ich obsługa, współpraca ze specjalistycznymi hurtowaniami z branży, raportowanie do centrali.

Wymagania

Poszukujemy pracownika godnego zaufania, łatwo nawiązującego kontakty, otwartego na pracę z ludźmi, wytrwałego w dążeniu do celu. Konieczna znajomość branży oraz prawo jazdy kat. B. Wykształcenie minimum średnie, umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

Stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w prężnie rozwijającej się firmie. Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny. Zapewniamy samochód i telefon służbowy.