Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

ABA - Forni Sp.z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5873 dni temu

Ogłoszenie numer: 46888, z dnia 2008-07-17

Piece i urządzenia dla Przemysłu Piekarskiego, Ciastkarskiego i Cukierniczego

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Firma handlowa w branży maszyn i pieców dla Przemysłu Piekarskiego, Ciastkarskiego i Cukierniczego, poszukuje do WSPÓŁPRACY Przedstawicieli Handlowych w rejonie Polski Północnej, Południowej i Zachodniej.

Wymagania

  • Samochód
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość branży Przemysł Piekarski, Ciastkarski i Cukierniczy.
  • Oferujemy