Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

P.H.GOLS PLUS
dolnośląskie
praca stacjonarna
5852 dni temu

Ogłoszenie numer: 46510, z dnia 2008-07-08

Firma GOLS PLUS z powodzeniem działa na rynku polskim od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów takich marek jak: PANASONIC, SONY, TDK. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja umożliwiło nam zaistnieć na rynku również jako importer optycznych nośników danych CDR, DVDR marki SHIVAKI. Poszukuje:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA - Przedstawiciel Regionalny
  • Opieka nad klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region
  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej
  • Realizacja celów handlowych powierzonych przez Zarząd
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów
  • Dbałość o powierzone mienie firmy
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Gotową bazę klientów
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Wsparcie marketingowe
  • Szkolenie z zakresu wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Samochód służbowy