Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel handlowy

Talentica
dolnośląskie
praca stacjonarna
3768 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wpierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą energii elektrycznej i gazu do Klientów Biznesowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie
Nr Ref.: ALY/001/MT/P
Zadania:

Aktywne pozyskiwanie oraz sprzedaż energii elektrycznej i gazu do Klientów Biznesowych,
Pozyskiwanie nowych klientów w ramach możliwości zmiany sprzedawcy,
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,
Sprzedaż i budowa własnego portfela klientów,
Negocjowanie warunków sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz przygotowanie ofert handlowych, umów oraz aneksów,
Realizacja celów sprzedażowych,
Negocjowanie i zawieranie umów handlowych oraz koordynacja ich realizacji,
Raportowanie wyników oraz działań konkurencji,
dbanie o porządek w dokumentacji,
bieżąca opieka nad obiektami obsługiwanymi przez spółkę.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (budowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów) najlepiej w branży energetycznej – najlepiej na podobnym stanowisku,
znajomość rynku energetycznego i gazu mile widziana,
Wysoka aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces,
Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od zaangażowania i efektów pracy,
umowa agencyjna, umowa zlecenie lub umowa o pracę po okresie próbnym,
Materiały niezbędne do współpracy z Klientem,
Wyłączność obsługiwanych Klientów (również w kolejnych latach),
Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces i dynamicznie rozwijającej się firmie
Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
Konkursy sprzedażowe, spotkania integracyjne.
Przyjazną atmosferę pracy.
Możliwość rozwoju zawodowe

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922