Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Przedstawiciel Handlowy

Eu-people Polska Sp.z o.o.
Opole
praca stacjonarna
5901 dni temu

Ogłoszenie numer: 45508, z dnia 2008-06-18

Nasza firma zajmuje się rekrutacja pracowników niewykwalifikowanych oraz wykwalifikowanych dla naszych klientów w Holandii. Obsługujemy renomowane firmy holenderskie takie jak Albert Hein, DHL, Kuehne & Nagel, Golden Gift i wiele wiele innych. Na specjalne życzenia naszych stałych klientów zajmujemy się również rekrutacja pracowników na stanowiska wykwalifikowane z różnych gałęzi gospodarczych. Oferty zamieszczane w tym portalu skierowane są właśnie do osób o wyższych kwalifikacjach na konkretne stanowiska w Polsce lub Holandii

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: 1568

Opis stanowiska

Kandydatka zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się zdobywaniem i obsługą bieżących klientów firmy, nawiązywaniem kontaktów handlowych oraz promowaniem marki na rynku Polskim.

Wymagania

Poszukujemy kobiet w wieku 23 - 35 lat z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub/i holenderskiego oraz z doświadczeniem w handlu. Oczekujemy Pań o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji. Mile widziana znajomość polskiego rynku biżuterii oraz najnowszych trendów mody. Zapraszamy Panie z terenu całej Polski, w szczególności z Opola, Wrocławia, Katowic.

Oferujemy

Stałą i atrakcyjną pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stałą pensja + wysoka prowizja od sprzedaży) + samochoód firmowy + telefon komórkowy. Pracę w dużej międzynarodowej firmie w miłej atmosferze związaną z najnowszymi trędami w biżuterii. Szkolenia zagraniczne na koszt pracodawcy podnoszące kwalifikacje pracownika