Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Przedstawiciel Handlowy

AYALA
Piaseczno
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 44747, z dnia 2008-05-29

AYALA

Lider rynku wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych (meble). Istnieje od początku lat 90. Zatrudnia blisko 100 osób

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za bezpośredni kontakt z klientami. Wizyty u odbiorców, szkolenia produktowe, rozwijanie sieci dystrybucji.

Wymagania

  • wykształcenie: min. średnie;
  • umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientem;
  • wysoka kultura osobista;
  • zdolności organizacyjne; zaangażowanie w pracę;
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki - adekwatne do wyników;
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, samochód.

Poznaj

AYALA S.A.

AYALA S.A. produkuje markowe meble fryzjerskie od ponad dwudziestu lat. Naszymi odbiorcami są klienci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Kierujemy się zadowoleniem każdego klienta dbając o jakość i styl wykonania naszych produktów.