Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

P.H.GOLS PLUS Sp. j.
dolnośląskie, Szczecin, Koszalin, Poznań, Wrocław
praca stacjonarna
5923 dni temu

Ogłoszenie numer: 44657, z dnia 2008-05-28

Firma GOLS PLUS z powodzeniem działa na rynku polskim od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów takich marek jak: PANASONIC,SONY, TDK. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja umożliwiło nam zaistnieć na rynku również jako importer optycznych nośników danych CDR, DVDR marki SHIVAKI.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Szczecin, Koszalin, Poznań, Wrocław

Opis stanowiska

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA - Przedstawiciel Regionalny * Opieka nad klientami firmy * Pozyskiwanie nowych klientów * Bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region * Przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej * Realizacja celów handlowych powierzonych przez Zarząd * Przygotowywanie miesięcznych raportów * Dbałość o powierzone mienie firmy

Wymagania

* Wykształcenie minimum średnie * Prawo jazdy kat. B * Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) * Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku * Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności * Dyspozycyjność * Komunikatywność i zdolności interpersonalne * Wysoka kultura osobista * Umiejętność organizacji pracy własnej * Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

* Pracę w stabilnej firmie * Możliwość rozwoju zawodowego * Gotową baze klientów * Motywacyjny system wynagrodzeń * Wsparcie marketingowe * Szkolenie z zakresu wiedzy technicznej i sprzedażowej * Samochód służbowy