Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

P.H. vega Export-Import
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
5994 dni temu

Ogłoszenie numer: 44374, z dnia 2008-05-21

Firma od 16 lat zajmuje się dystrybucją art.chemii gospodarczej, higienicznych. Od 3-lat art.BHP

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków przedstawiciela będzie należała sprzedaż artykułów BHP,środków czystości,art.higienicznych odbiorcom instytucjonalnym. Poszukiwanie nowych odbiorców.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:doświadczenia na w.w. stanowisku.Silnej motywacji do pracy,Miłej aparycji, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. W okresie próbnym własny samochód. Wykrztałcenie średnie.

Oferujemy

W okresie próbnym trwającym ok. 14 dni wynagrodzenie 2000złnetto+ do100%premii w zależności od wykonania nałożonych zadań.