Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

Fabryka Armatur JAFAR S.A.
lubuskie
praca stacjonarna
5945 dni temu

Ogłoszenie numer: 43478, z dnia 2008-05-05

Jesteśmy Fabryką z ponad 50-letnią tradycją, o ukształtowanej na rynku wysokiej pozycji. Produkujemy armaturę wodociągowo-kanalizacyjną i przemysłową.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Praca polega na zdobywaniu nowych kontaktów i utrzymywaniu bezpośrednich relacji z klientami dotychczasowymi działającymi w branży wodociągowo -kanalizacyjnej

Wymagania

Od kandydata oczekujemy :
  • doświadczenia w handlu,przede wszystkim w branży wodociągowo-kanalizacyjnej i/lub budowlanej,
  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • umiejętności w obsłudze pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu,
  • elastyczności, dyspozycyjności oraz chęci do działania,
  • swobody w nawiązywaniu kontaktów
  • Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (premie,szkolenia,zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę),
  • ciekawą pracę w młodym zespole