Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BEKPOL SP Z O.O.
Wałbrzych
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 41929, z dnia 2008-03-28

Centrum Dystrybucji Wędlin i Mięsa Bekpol Spółka z o.o. to firma odnosząca sukcesy na rodzimym rynku od roku 1993 roku. Firma jest nowoczesną hurtownią o bogatej ofercie zajmującą się sprzedażą oraz dystrybucją wędlin produkowanych w całym kraju od morza do gór. Posiadamy w swojej ofercie ponad 500 pozycji wędlin, mrożonki, konserwy, mięso, drób i sery. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska

Praca w branży mięsno-wędliniarskiej. Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z aktywnymi Klientami firmy.

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • podstawowa znajomość komputera
  • mile widziana znajomość rynku w branży spożywczej na terenie Dolnego Śląska
  • Oferujemy

  • stałą dobrze płatną pracę
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy