Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawiciel handlowy

ESKAZET S.C.
Radom
praca stacjonarna
5958 dni temu

Ogłoszenie numer: 41812, z dnia 2008-03-24

Nasza Firma jest autoryzowanym dystrybutorem odzieży promocyjnej marek STEDMAN I HANES oraz gadżetów reklamowych. Posiada własną drukarnię sitodrukową oraz magazyn odzieży STEDMAN.

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: 01/03/pracapl/rad

Opis stanowiska

Autoryzowany dystrybutor odzieży promocyjnej marek STEDMAN i HANES zatrudni przedstawiciela handlowego wyłącznie B2B. Do obowiązków będzie należało:
  • tworzenie bazy danych potencjalnych odbiorców
  • prezentacja oferty klientom
  • opieka nad klientami i ich obsługa
  • wykonywanie planów sprzedażowych
  • raportowanie. Praca w młodym zespole w rozwijającej się firmie. Duża ilość wyjazdów, samodzielność.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • w okresie próbnym samochód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Po okresie próbnym umowa o pracę, stała pensja plus prowizja, tel. komórkowy, auto służbowe.