Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel handlowy

APEX24.pl
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6006 dni temu

Ogłoszenie numer: 41014, z dnia 2008-03-05

APEX24.pl

APEX24.pl - dystrybutor GARMIN. GARMIN to światowy lider produkcji urządzeń nawigacyjnych GPS do samochodów, sportu, turystyki, rekreacji, żeglarstwa, wędkarstwa oraz wielu innych dziedzin życia.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Poszukujemy przedstawicieli handlowych: 1. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego 2. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego 3. na terenie województwa zachodniopomorskiego Do podstawowych zadań należeć będzie budowa sieci sprzedaży GARMIN.

Wymagania

  • umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientem,
  • wysoka kultura osobista
  • silna motywacja do samodzielnej pracy,
  • wykształcenie min. średnie,
  • chęci rozwoju i osiągnięcia sukcesu,
  • zdolności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy

  • pracę w pewnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników pracy,
  • profesjonalny system szkoleń i rozwoju osobowości,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole.