Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

WIKPOL Handel Usługi Export S.C. K.Woźniak, W.Kumorek
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
6005 dni temu

Ogłoszenie numer: 39615, z dnia 2008-02-06

Firma istnieje od 1990 roku, zajmuje sie handlem hurtowym z wlasnego importu.

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich zatrudni przedstawicieli handlowych . Oferujemy : - stabilność współpracy - służbowy samochód do dyspozycji - szkolenie pod kierunkiem włoskiego managera - duże możliwości rozwoju i awansu - wysokie wynagrodzenie

Wymagania

Oczekujemy doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku i dyspozycyjności . Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży fryzjerskiej .