Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
przedstawiciel handlowy

Bruno Nebelung Polska Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
6101 dni temu

Ogłoszenie numer: 39545, z dnia 2008-02-04

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu i zajmujemy się produkcją i sprzedażą sadzonek i nasion kwiatów oraz warzyw.Więcej informacji na www.kiepenkerl.com

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: 01/01/2008

Opis stanowiska

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów -opieka nad obecnymi klientami firmy -prezentacja nowych produktów

Wymagania

-wykształcenie ogrodnicze lub praktyka w branży -umiejetność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami -samodzielność i odpowiedzialność -doskonała organizacja pracy -prawo jazdy

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie -samochód służbowy, laptop, telefon -szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe