Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

REHA FUND Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6107 dni temu

Ogłoszenie numer: 38829, z dnia 2008-01-29

Firma REHA FUND działa na rynku polskim od ponad 10-lat. Firma zatrudnia ponad 40 osób i posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Warszawie. Zajmujemy się m.in. produkcją wyrobów medycznych z pianki i zmiennociśnieniowych systemów przeciwodleżynowych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem światowej korporacji Sunrise Medical oferując między innymi: wózki dla osób niepełnocprawnych, sprzęt do tlenoterapii, rehabilitacyjny, pomocniczy oraz sanitarny.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: 12/PH/2007

Opis stanowiska

odpowiedzialność za wykonanie ustalonego budżetu sprzedaży na terenie regionu oraz kontakty i obsługa klientów

Wymagania

Wykształcenie wyższe, doświadczenie w branży medyczno-rehabilitacyjnej,prawo jazdy kat. B, znajomość jęz. angielskiego mile widziana

Oferujemy

praca w młodym i dynamicznym zespole, szkolenia, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy Przedstawiciela Handlowego, motywacyjny system wynagrodzeń