Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

PPHU mini-maxi
pomorskie
praca stacjonarna
6133 dni temu

Ogłoszenie numer: 38414, z dnia 2008-01-04

61-248 Poznań ul. Dziadoszańska 10

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

    PPHU mini-maxi poszukuje przedstawiciela handlowego którego zadaniem będzie odwiedzanie klientów i zbieranie zamówień oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w branży dziecięcej)
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • duże umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • silna motywacja do pracy i dyspozycyjność
  • własna działalność oraz samochód (w woj. zachodniopomorskim i pomorskim)

Oferujemy

  • stałą prace w rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • umowe o prace (w woj. wielkopolskim)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy (w woj. wielkopolskim)
  • telefon komórkowy