Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
łódzkie, Warszawa
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 37052, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest wiodący dystrybutor jednej z czołowych marek urządzeń do szeroko rozumianej poligrafii biurowej.

Miejsce pracy: łódzkie, Warszawa

Nr Ref.: PHA/1707/07P

Opis stanowiska

- realizacja założonych planów sprzedażowych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, - budowanie długotrwałych relacji z klientem i koordynowanie procesu sprzedaży, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami firmy, - nadzór nad realizacją powierzonych projektów, - profesjonalne doradztwo w dziedzinie rozwiązań związanych z obiegiem dokumentów.

Wymagania

- warunek konieczny: minimum 2-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży produktów automatyki biurowej, urządzeń poligraficznych i/lub produktów IT, - doświadczenie we współpracy i umiejętność prowadzenia rozmów na różnych szczeblach firm, - poparta sukcesami zdolność do samodzielnych i efektywnych działań handlowych, - umiejętności budowania silnych relacji z klientem, - umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży, profesjonalnego prowadzenia cykli handlowych, - wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne), - zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, - dobra organizacja pracy, - łatwość nawiązywania kontaktów, - nastawienie na efektywną realizację powierzonych zadań, - komunikatywna znajomość angielskiego, - prawo jazdy kategorii B, - znajomość obsługi komputera (MS Office, e-mail, internet); -.gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy

- pracę w silnym, dynamicznym zespole, - szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne, - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz ambitne wyzwania zawodowe, umożliwiające uzyskanie ponadprzeciętnych dochodów w systemie premiowym, - niezbędne narzędzia pracy na stanowisku( telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).