Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 36722, z dnia 2007-11-08

Nasz Klient jest prężnie działającą hurtownią, dostarczającą dla swoich Klientów materiały higieniczno – sanitarne oraz urządzenia do sprzątania. W związku z dalszym rozwojem Firmy poszukiwana jest kompetentna osoba na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PHEH/2510/07P

Opis stanowiska

- Reprezentowanie firmy w regionie; - Budowanie trwałych relacji i kontaktów z klientami; - Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa stałych klientów firmy; - Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie; - Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - Prawo jazdy kat. B; - Umiejętność samodzielnej pracy w terenie; - Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem; - Znajomość metod i technik sprzedaży; - Znajomość obsługi komputera; - Sumienność, uczciwość, odpowiedzialność. - Łatwość nawiązywania kontaktów;

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie; - Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, - Motywujące wynagrodzenie; - Miłą i partnerską atmosferę w pracy.