Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, zachodnia Polska
praca stacjonarna
6192 dni temu

Ogłoszenie numer: 36703, z dnia 2007-11-05

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma handlowa, dla której w związku z jej dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, zachodnia Polska

Nr Ref.: PHW/0509/07P

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w podległym regionie; - pozyskiwanie nowych klientów - dbanie o pozytywne relacje z klientami; - udział w tworzeniu polityki sprzedażowej na terenie swojego działania; - prezentacja oferty firmy oraz negocjacja warunków sprzedaży.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta; - łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych; - wysokie zdolności negocjacyjne; - silna motywacja i zadaniowe podejście do pracy; - optymistyczny stosunek do życia; - wykształcenie minimum średnie; - mile widziane szkolenia w zakresie technik negocjacji i sprzedaży; - prawo jazdy kat. B. Ze względu na lokalizację biura preferujemy osoby z Poznania i okolic.

Oferujemy

- interesującą i pełną wyzwań pracę; - atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników sprzedaży; - stosowne narzędzia pracy oraz szkolenia zawodowe; - dobrą atmosferę pracy; - możliwość rozwoju i awansu.