Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, cała Polska
praca stacjonarna
6214 dni temu

Ogłoszenie numer: 35714, z dnia 2007-10-15

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG ( produkty nie spożywcze). Aktualnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, cała Polska

Nr Ref.: PHL/2009/07

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów ze sklepami należącymi do sieci handlowych i kierownikami sklepów; - zbierane zamówień; - nadzorowanie akcji promocyjnych; - dbanie o pozytywne relacje z klientami; - kontrola ekspozycji.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży produktów FMCG (nie spożywcze); - znajomość j. angielskiego w stopniu minimum dobrym; - umiejętność budowania trwałych relacji z klientem; - znajomość obsługi komputera; - dobra prezencja i kultura osobista; - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie; - atrakcyjne wynagrodzenie; - narzędzia pracy; - ścieżkę awansu zawodowego.