Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie
praca stacjonarna
6281 dni temu

Ogłoszenie numer: 32412, z dnia 2007-08-10

Szukasz pracy? A może już pracujesz i chcesz sobie dorobić? Lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty? Inni mówią, że masz żyłkę handlowca? Przyślij nam swoje CV już dziś. Mamy dla Ciebie atrakcyjną pracę.

Miejsce pracy: lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie

Nr Ref.: PPL/0806/07

Opis stanowiska

- Prezentacja wysokiej klasy produktów, na spotkaniach wcześniej umówionych przez telemarketerów, - Doradzanie Klientom w zakresie najlepszych dla nich produktów, - Rozwijanie sieci kontaktów i poleceń, - Udzielanie pomocy w doborze najdogodniejszej formy zakupu (raty, gotówka), - Zawieranie umów sprzedaży z Klientami.

Wymagania

- łatwość nawiązywania kontaktów, - pozytywne nastawienie, otwartość i zaangażowanie, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (np. w zakresie usług finansowych), - dobra organizacja czasu pracy, - własny samochód.

Oferujemy

- przygotowanie do pracy- specjalistyczne szkolenia, - pomoc w umawianiu spotkań handlowych, - zwrot kosztów używania samochodu, - atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+ prowizja = średnio 3000netto).