Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
dolnośląskie, Dolny Śląsk
praca stacjonarna
6332 dni temu

Ogłoszenie numer: 30863, z dnia 2007-06-20

Naszym Klientem jest rozwijająca się firma - lider w produkcji jubilerskiej na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Dolny Śląsk

Nr Ref.: FPD/0606/07

Opis stanowiska

Zadania: - obsługa dotychczasowych klientów, - pozyskiwanie nowych klientów, - realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze działania, - analiza rynku sprzedaży i działań konkurencji, - promowanie wizerunku firmy.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, - wykształcenie min. średnie, - zdolności organizacyjne, - silna motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego, - zabezpieczenie finansowe (warunek konieczny), - gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej, - znajomość obsługi komputera, - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - możliwości rozwoju zawodowego i awansu, - dużą samodzielność działania, - atrakcyjne wynagrodzenie, - samochód służbowy.